Kuzey Fittings Su Armatürleri San ve Tic. A.Ş

     1982 Yılında KUZEY FİTTİNGS Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Olarak kurulan firmamız büyümenin ve teknolojik gelişimin sonucu olarak 1999 yılında KUZEY FİTTİNGS Armatür sanayi ve ticaret A.Ş. olarak tüzel kişiliğe kavuşmuştur. Ürünlerimizin gördüğü yoğun talebi karşılamak amacıyla kurucuların göstermiş olduğu üstün özveri ve çalışmalarla İstanbul’da bulunan mevcut üretim yer Tokat’a taşınmış, yapılan yatırımlarla 40.000 m² açık alana sahip 2 fabrika binası 5750 m² kapalı alanı bulunan 5000 ton/yıl üretim kapasiteli bugünkü modern tesis inşa edilmiştir.

     1999 Yılından itibaren üretim tamamen bu fabrikalardan yapılmakta olup Türkiye ve yurtdışı dağıtımları İstanbul merkezden ve Tokat fabrikadan yapılmaktadır. Halen İstanbul ve Tokat’ta 13 araçlık bir satış filosu Türkiye geneline aktif satış yapmaktadır. Yapılan teknolojik yatırımlar sonucu 08/01/2002 tarh ve 2536 belge numarası le Amarican Qualte Assessors firması tarafından ISO 9001:2000 Kalite Sistem belgesi İle belgelendirilmiştir. Türk Standartları Endüstrisine (TS I I En 10242) Dökme Demir Tamper Fittings Belgesi ve Armatürlerle ilgili muhtelif belgeler alınmıştır. Dünya standartlarına uygun üretim yaparak müşterilerinin taleplerini ileri düzeyde karşılamaya yönelik çalışmaktadır. Tasarım ve kalıp çalışmaları tamamıyla şirket bünyesinde yapılarak nihai tüketiciden gelen talep ve şikâyetler anında değerlendirilerek standartların ışığında ürünlerin kalitesine yansıtılmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

     Ana ürün portföyümüz; Dökme demirden Temper, Galvaniz ve Siyah fittings boru ekleme parçalar grubu, dökme demirden kuzey grubu, pirinçten pres döküm kromlu nikel ve sarı fittings grubu, tek ve çift volanlı aç – kapa mix bataryaları, volanlı aç – kapa küresel kelebekli musluk grupları, flekible çelik ve alüminyum bağlantılı hortum grubu, duş ve avize spiral zincirleri grupları banyo aksesuarları, ayna grupları, küresel stop şiber vana grubu, klape grubu, hortum rekorları ve sarı hortum gruplan uzatma grupları pislik tutucu grubu, flatör grubu, çekvalf grubu, plastik grubu, muhtelif san grupları, muhtelif yedek parça gruplar ve bunlara at yedek parça gruplarından oluşmaktadır.

     Yukarıda belirtilen ürün gruplarımızın yanı sıra yurt içi ve yurtdışından talep eden müşterilerimiz için döküm çalışmalarımızda devam etmekte olup, mevcut döküm kapasitemizle bu sektörde ortaya çıkacak tonajlı pik sfero san ve pres zamak alüminyum döküm ihtiyacına cevap verecek yatırımlar yapılmış ve yapılmaya devam edilecektir. Üretimin yaptığımız 800 kalem ürünle Türkiye’de bütün fittings ve armatür grubu portföyüne sahip olan ilk firma olma özelliğimiz halen korumaktayız. Tamamen öz kaynaklan ile bugünlere gelen KUZEY FİTTİNGS bundan sonraki çalışmalarında da bütün ilhamını yine müşterilerinden, bayilerinden ve çalışanlarından alacaktır. Biz bugün bile ilk günkü heyecanımızla kalitemizi artırarak sürdürme düşüncesi ve kararlığındayız.


Notice: WP_Scripts::localize hatalı çağırıldı. $l10n parametresi bir dizi olmalıdır. Komut dosyalarına rastgele verileri iletmek için bunun yerine wp_add_inline_script() işlevini kullanın. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 5.7.0 sürümünde eklendi.) in /home/u8965376/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663